Samsung odkladá uvedenie inteligentného reproduktoru Galaxy Home na jeseň

Samsung sa rozhodol oddialiť vydanie svojho vlastného inteligentného reproduktoru Galaxy Home na druhú polovicu tohto roku.

Samsung sa rozhodol oddialiť vydanie svojho vlastného inteligentného reproduktoru Galaxy Home. Zariadenie s asistentom Bixby má údajne doraziť až v treťom štvrťroku.

Pre tých, ktorí podrobne sledujú aktivity spoločnosti Samsung, táto informácia nie je zrovna veľkým prekvapením. Gigant sa totiž v minulosti už zdôveril portálu Engadget, že s inteligentnými reproduktormi sa v prvom polroku “neplánuje zapodievať”.

A tak sa nakoniec aj stalo. Generálny riaditeľ, Hyun-suk Kim potvrdil, že Galaxy Home dorazí v druhej polovici roku 2019, teda v treťom štvrťroku. Samsung si pravdepodobne dáva na gadgete poriadne záležať, keďže ho Hyun sám označil ako “cetrum inteligentných spotrebičov od Samsung”.

Dočkáme sa aj menšej verzie?

Ako môžete vidieť aj na obrázku nižšie, Galaxy Home nebude zrovna najkompaktnejší reproduktor na trhu. Preto sa teda mnohí začali pýtať na možnú zmenšenú verziu gadgetu. Hyun však k tejto veci odmietol poskytnúť akékoľvek informácie.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Facebook chce zmeniť názov spoločnosti, vieme, čo je za tým!
Samsung (via Engadget)
Total
32
Zdieľaní
Total
32
Zdieľať