Samsung Galaxy S10 získava aktualizáciu: Pribudla zaujímavá novinka

Samsung opäť ukazuje, ako malé zmeny môžu mať citeľný dopad na zvýšenie kvality používania jedného z ich zariadení.

Samsung opäť ukazuje, ako malé zmeny môžu mať citeľný dopad na zvýšenie kvality používania jedného z ich zariadení. Pekným príkladom je nová aktualizácia pre smartfóny radu Samsung Galaxy S10, ktoré začali získavať malú, no vydarenú aktualizáciu, informoval server SamMobile.

Fotoaparát S10 totiž Samsung obohacuje o vítanú funkcionalitu skeneru QR kódov. Fotoaparát v Galaxy S10 tak bude bez väčších problémov vedieť automaticky detegovať QR kód bez toho, aby ste mali nainštalovanú inú aplikáciu.

Táto funkcia bola doteraz dostupná len v Bixby Vision, no Samsung sa ju rozhodol presunúť aj do hlavnej aplikácie, za čo mu veľmi pekne ďakujeme. Pridanie staronovej funkcionality je súčasťou júnovej záplaty softvérových chýb v Androide a One UI, ktorá prichádza postupne. Ak vám ešte neprišla, nezúfajte, stane sa tak čoskoro.

Galaxy S10
Nová aktualizácia na Galaxy S10 pridáva funkcionalitu QR kódov. Zdroj: SamMobile

No a čo sa skenovania QR kódov týka, v aplikácii fotoaparátu pribudne nová položka „Skenovať QR kódy,“ ktorá tak doplní zvyšok možností.

Aktualizácia sa v Európe začala šíriť zatiaľ len vo Švajčiarsku. Predpokladáme, že ak prvá vlna prebehne bez komplikácií, na Slovensko sa môže dostať už do pár dní, prinajhoršom týždňov. Stále platí, že ak vám príde na telefón, pokojne nám môžete dať vedieť v komentároch nižšie.

Total
12
Zdieľaní
Total
12
Zdieľať