Galaxy Note 9

Nočný režim dostáva aj Samsung Galaxy Note 9, aktualizácia je na ceste

V priebehu minulého týždňa sa objavila správa, ktorá hovorila o vítanej aktualizácii pre duo vlajkových modelov Samsung Galaxy S9 zo začiatku minulého roka.

V priebehu minulého týždňa sa objavila správa, ktorá hovorila o vítanej aktualizácii pre duo vlajkových modelov Samsung z minulého roka. Galaxy S9 a Galaxy S9+ získavajú júnovú bezpečnostnú aktualizáciu, ale aj Nočný režim pre fotografovanie v zlých svetelných podmienkach.

Holandský web galaxyclub.nl dodatočne informuje, že aktualizáciu s nočným režimom dostáva aj Samsung Galaxy Note 9, nielen vlajkové lode z prvého štvrťroka 2018. Okrem toho v aplikácii fotoaparátu pribudne čítačka QR kódov.

samsung galaxy note 9
Samsung Galaxy Note 9

Aktualizácia sa už šíri pre užívateľov v Holandsku, Belgicku a v Nemecku. Skôr či neskôr dorazí aj do ostatných krajín, trpezlivosť je teda ešte na mieste. Nočný režim je vo svete popredných smartfónov Samsung novinkou.

Premiéru si odbil vo top-end línii Galaxy S10, v ktorej odvádza dobrú prácu. Zariadenia sú tak schopné lepšie konkurovať vlajkovým modelom od Google alebo Huawei, ktoré dokážu vďaka špecializovaným režimom vyhotoviť v zlých svetelných podmienkach skutočne dobre vyzerajúce zábery.

TIP REDAKCIE
Apple AirPods 3 lákajú na priestorový zvuk a lepšiu výdrž, ANC však chýba

Snáď sa u nás ohlásená aktualizácia objaví čo najskôr.

Total
38
Zdieľaní
Total
38
Zdieľať