galaxy S10

Samsung oslavuje: Stačí si kúpiť Galaxy S10 a dostanete AKG slúchadlá za 149 €!

Samsung Electronics ako divízia pre spotrebnú elektroniku vznikla v roku 1969, teda pred päťdesiatimi rokmi. Samsung sa rozhodol osláviť výročie zľavami.

Samsung Electronics ako divízia pre spotrebnú elektroniku vznikla v roku 1969, teda pred päťdesiatimi rokmi. Samsung počas tejto dlhej histórie zaviedol do praxe niekoľko desiatok inovácií, ktoré ovplyvnili ako mobilné telefóny, tak práčky, televízory a ďalšie produkty.

Samsung oslavuje okrúhle 50. výročie zľavami. Tematicky, so zvýhodnenou cenou ponúka 50 obľúbených produktov z kategórie spotrebnej elektroniky, ktoré budú v špeciálnej ponuke dostupné 50 dní, od 17. júna do 5. augusta 2019.

tv
Foto: samsung.sk/50rokov

V zozname zvýhodnených zariadení sa nachádzajú QLED televízory, soundbary, monitory, práčky, chladničky či vysávače. Samsung na vybrané modely uplatňuje cash back vo výške od 5 % do 24% z pôvodnej kúpnej ceny.

Všetky produkty zaradené do zvýhodnenej ponuky, zoznam predajcov a podmienky získania zľavy sú k dispozícii na stránke 50rokovsamsung.sk. Stránku sa oplatí sledovať pravidelne. Samsung bude ponuku priebežne dopĺňať o krátkodobé akcie na vybrané zariadenia.

Slúchadlá AKG zadarmo ku Galaxy S10

Za pozornosť tiež stojí ďalšia akcia. K nákupu akéhokoľvek smartfónu z radu Galaxy S10 získajú zákazníci úplne bezplatne bezdrôtové slúchadlá AKG Y500 v hodnote 149 EUR.

TIP REDAKCIE
Psy po boku ľudí: Dôkaz, že v Amerike boli už pred 12 000 rokmi!

Ponuka je obmedzená počtom kusov a pre získanie slúchadiel nie je potrebná žiadna registrácia. Zákazník slúchadlá dostane priamo pri odbere na predajni u vybraných partnerov alebo mu prídu spoločne so zakúpeným smartfónom poštou.

AKG Y500
AKG Y500 Foto: Samsung

Slúchadlá AKG Y500 sa chvália mimoriadne dlhou výdržou na jedno nabitie (33 hodín), možnosťou spojenia s dvoma zariadeniami súčasne, super rýchlym nabíjaním či automatickým prerušením/spustením prehrávania hudby pri zosadení/nasadení slúchadiel na hlavu.

Total
26
Zdieľaní
Total
26
Zdieľať