Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro získava 316 MB aktualizáciu, ktorá drasticky ovplyvňuje fotoaparát

Huawei P30 Pro je podľa rebríčka DXOMark mobile smartfónom s najlepším fotoaparátom na trhu. Po najnovšej aktualizácii by mali byť fotografie zhotovené s týmto zariadením ešte lepšie.

Huawei P30 Pro je podľa rebríčka DXOMark Mobile smartfónom s najlepším fotoaparátom na trhu. Po najnovšej aktualizácii by mali byť fotografie zhotovené s týmto zariadením ešte lepšie.

Huawei P30 Pro začína dostávať aktualizáciu, ktorá je veľká 316 MB. Medzi užívateľmi sa bude šíriť postupne a výraznejšie ovplyvňuje vlastnosti fotoaparátov. Zmeny sa dotkli farieb, ktoré budú pôsobiť prirodzenejšie.

Okrem toho vývojári upravili teplotu farieb a zmenili algoritmus, prostredníctvom ktorého smartfón vytvára fotografie s vysokým dynamickým rozsahom. Došlo k miernemu zníženiu kontrastu, vďaka čomu majú snímky vyzerať prirodzenejšie.

huawei-P30
Huawei P30 Pro

Aktualizácia cieli len na fotoaparát, aj keď obsahuje opravy drobných chýb, s ktorými sa užívatelia mohli stretnúť pri natáčaní videa prednou kamerou a pri zobrazovaní upozornení na uzamknutej obrazovke s nastaveným dynamickým pozadím.

Budú fotografie z letných dovoleniek a výletov ešte krajšie? Dúfame, že áno. Počkať si len musíme na aktualizáciu, ktorá náš región snáď dobehne čo najskôr.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať