hodinky

Staršie modely hodiniek Samsung dostávajú aktualizáciu s novými funkciami

Spoločnosť Samsung začína v týchto dňoch aktualizovať staršie modely inteligentných hodiniek, ktoré získajú nové funkcie a prvky užívateľského prostredia.

Spoločnosť Samsung začína v týchto dňoch aktualizovať svoje staršie modely inteligentných hodiniek, ktoré získajú nové funkcie a prvky z užívateľského prostredia nazvaného ako One UI.

Skôr vydané modely inteligentných hodiniek Samsung dostanú pár vylepšení z najnovších hodiniek Galaxy Watch Active. Aktualizácia je veľká približne 115 MB a týka sa nositeľných zariadení Galaxy Watch, Gear Sport a Gear S3.

Majitelia týchto modelov nájdu medzi novinkami napríklad lepšiu optimalizáciu spotreby energie, vylepšené rýchle menu, nove vzhľady ciferníkov, animácie a taktiež aktualizovanú aplikáciu Health, ktorá bude zobrazovať podrobnejšie štatistiky.

samsung

Hodinky využívajú vlastný operačný systém výrobcu, ktorý sa volá Tizen. Zrejme aj vďaka tomu dokáže výrobca aktualizovať o najnovšie funkcie aj hodinky, ktoré boli predstavené ešte v roku 2016 (Gear S3).

Galaxy Watch patria k novším, resp. druhým najnovším hodinkám, ktoré boli predstavené v minulom roku. Čaká ich tak ešte niekoľko aktualizácií, mimo tých kozmetických aj budúci update na novšiu verziu OS Tizen.

Nejaký čas môže potrvať, kým sa aktualizácia objaví v našich končinách. Obísť by nás ale nemala.

Total
31
Zdieľaní