OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro získavajú prístup k beta verzii Android 10 Q

Ešte počas Google I/O 2019 sme sa dozvedeli, že OnePlus 7 a jeho “Pro” verzia sa dočkajú podpory pre Android Q Beta program.

Ešte počas Google I/O 2019 sme sa dozvedeli, že OnePlus 7 a jeho “Pro” verzia sa dočkajú podpory pre Android Q Beta program. Slovo bolo aj skutočne dodržané, keďže obidva modely získavajú prístup k beta verzii nového operačného systému.

Android 10 Q Beta 3 vyšiel začiatkom tohto mesiaca, a to pre zariadenia Pixel či OnePlus 6T. Ako pri týchto modeloch, tak aj pri OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro vraj treba počítať s chybami.

Chyby nie sú nezvyčajné

Spoločnosť OnePlus informovala, že doposiaľ zistené problémy sa týkajú SMS správ, navigačných gest, displeju, celkovej stability systému a niekoľkých ďalších faktorov. Koniec koncov, všetky chyby treba brať s rezervou, keďže stále ide len o beta verziu.

Beta verzia Android Q je na stiahnutie dostupná už teraz. Buďte však opatrní, keďže aktuálne štádium systému je určené skôr pre skúsených vývojárov a znalcov. Pokiaľ nespadáte pod ani jednu z týchto dvoch možností, odporúčame vám si ešte chvíľu počkať.

TIP REDAKCIE
Honor nepoľavuje, nový rad smartfónov môže predstaviť už 1. decembra!

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať