Nemáte po skončení Game of Thrones čo pozerať? Tu je hneď niekoľko tipov

Ponúkame vám 7 alternatív.

0
FOTO: JESHOOTS.com (via Pexels)

Tento pondelok sme sa rozlúčili so seriálom Game of Thrones, ktorého posledná časť (S8E6) prišla po 8 rokoch od vydania tej prvej.

Aj keď posledná epizóda zatiaľ nezískava príliš pozitívne recenzie, isto si každý, kto seriál sledoval od začiatku až do konca poctivo, môže povedať, že to nebol „len tak“ zabitý čas.

Čo ďalej?

Mnohí milovníci seriálov však nevedia, na čo ďalšie by sa mohli „upnúť“ po skončení ich obľúbenej lahôdky. A práve pre tých ponúkame stručný zoznam seriálov s kladnými hodnoteniami, do ktorých sa podľa mnohých oplatí investovať drahocenný čas.

  1. Chernobyl – Krátky seriál (5 epizód) z dielne HBO, ktorý sledovateľov svojím skvelým spracovaním vracia do obdobia po výbuchu jadrovej elektrárne, ktorej koniec nastal 26. apríla 1986.
  2. Breaking Bad – Pomerne vtipný seriál o učiteľovi, ktorý sa vďaka „novej známosti“ naučí vyrábať a predávať drogy.
  3. Narcos – Seriál hovoriaci o biznise, ktorému šéfoval Pablo Escobar
  4. Vikings – Seriál, ktorý sa prevedením podobá na Game of Thrones. Ako názov napovedá, príbeh je primárne zameraný na život jednej z vikingských rodín, ktorej členovia nesú priezvisko Lothbrok.
  5. Stranger Things – Príbeh tohto majstrovského diela hovorí o partii mladých chlapcov a dievčaťa, ktorí spolu s ďalšími (staršími) postavami zistia, že ich realít môže byť skutočne viac.
  6. Sherlock – Miniséria hovoriaca o legendárnom Sherlockovi Holmesovi, ktorý v 21. storočí vyšetruje zločiny na území Londýna.
  7. Fargo – Zábavný krimi seriál vychádzajúci zo skutočnej udalosti, ktorá sa udiala na území Minnesoty v roku 1987. Vyznačuje sa svojím strohým čiernym humorom.
(zdroje: IMDb, ČSFD)

Pokiaľ vám vyššie uvedený zoznam nesedí a chceli by ste vedieť, ktoré iné seriály sa nachádzajú na vrcholoch mnohých rebríčkov, určite navštívte túto stránku.

TIP REDAKCIE
Kameraman Game of Thrones: 3. epizóda nebola zle nasvietená, máte len zle nastavené TV

Nabrali ste z nášho krátkeho prehľadu inšpiráciu? Dajte nám vedieť v diskusii nižšie.