honor 20 pro

Fotoaparát Honor 20 Pro bude mať rekordnú svetelnosť f/1.4. Tu sú prvé zábery

Honor, dcérska značka spoločnosti Huawei o pár dní predstaví dvojicu nových vlajkových lodí Honor 20 a 20 Pro, ktoré ponúknu kvalitnú foto techniku.

Honor, dcérska značka spoločnosti Huawei, o pár krátkych dní predstaví dvojicu nových vlajkových lodí Honor 20 a Honor 20 Pro, ktoré by mali ponúknuť kvalitnú foto techniku.

Honor 20 a Honor 20 Pro budú vybavené hlavným 48 Mpx snímačom obrazu, ktorý nebude v tele zariadení osamotený. Počítať sa dá s dodatočným širokouhlým objektívom, ďalšou šošovkou s optickým priblížením či ToF snímačom.

Bude vidieť v tme?

Obzvlášť zaujímavo sa zatiaľ javí Pro verzia. Jej fotoaparát, resp. objektív má totižto mať vysokú svetelnosť f/1.4. Bol by tak vôbec prvým smartfónom na svete, ktorý takúto hodnotu zákazníkom ponúkne.

Pri fotografovaní v zlých svetelných podmienkach by tak smartfón dokázal zachytiť kvalitnejšie snímky, k čomu tiež dopomôže nový režim snímania nazvaný ako AI Super Night Mode.

Na verejnosti sa už stihli objaviť tri zábery, ktoré boli údajne zhotovené práve smartfónom Honor 20 Pro. Jedna z nich je širokouhlá, no prvé dve mali byť vytvorené za pomoci hlavného fotoaparátu s nočným režimom snímania.

honor 20 pro honor 20 pro 1 1 honor 20 pro

Ako budú obe novinky skutočne fotiť odhalia až prvé užívateľské testy a recenzie. K oficiálnemu predstaveniu dôjde 21. mája v Londýne, kde nebudeme chýbať. Čo sa týka vzhľadu oboch zariadení, blízko budú mať k dizajnu vlajkových lodí Huawei P20.

Zárez v obrazovke však nahradí malý otvor v štýle smartfónu Samsung Galaxy S10e. Hovorí sa tiež o novej, tzv. stereoskopickej povrchovej úprave zadnej časti v rôznych farebných prevedeniach.

Total
23
Zdieľaní