honor 20

Honor 20 očarí vzhľadom, bude mať jedinečnú stereoskopickú povrchovú úpravu

Dcérska značka spoločnosti Huawei predstaví 21. mája nové smartfóny Honor 20 a Honor 20 Pro. Vlajkové lode cenovo dostupnejšej triedy budú okrem iného vábiť zákazníkov aj svojim vzhľadom. 

Dcérska značka spoločnosti Huawei predstaví 21. mája nové smartfóny Honor 20 a Honor 20 Pro. Vlajkové lode cenovo dostupnejšej triedy budú okrem iného vábiť zákazníkov aj svojím vzhľadom. 

Spotrebná elektronika už dávno nie je iba hrubých parametroch alebo softvérových schopnostiach. Čoraz väčšiu úlohu zohráva dizajn, ktorým sa môžu výrobcovia odlíšiť od početnej konkurencie.

V duchu hesla „obal predáva knihu“ si výrobcovia môžu zvýšiť šancu na úspech niektorého zo svojich zariadení. Huawei zaviedol trend takzvaných farebných prechodov. Zadné kryty menia farby v závislosti od uhla, pod ktorým na ne dopadá svetlo.

V kombinácii s patričným leskom ide rozhodne o pôsobivé a vizuálne príťažlivé prevedenie. Nakoniec, k tomuto dizajnu sa neskôr priklonili aj niektorí ďalší výrobcovia smartfónov. Honor má túto dizajnovú latku s najnovšími modelmi ešte podvihnúť.

honor 20
Honor 20 má ponúknuť viac ako len solídny fotoaparát

Pomocou technológie Triple 3D Mesh nanesie na zadné kryty zariadení niekoľko miliónov miniatúrnych hranolov zo skla v niekoľkých vrstvách, na ktoré v konečnej fáze nanesie farbu. Pri dopade svetla na zadnú stranu sa vytvorí akýsi stereoskopický efekt.

Padlo by vhod nejaké prirovnanie, no ťažko zatiaľ povedať, ako bude tento dizajnový výstrelok v skutočnosti vyzerať. Snáď budú obe novinky rovnako prepracované aj po technologickej stránke, nielen tej vizuálnej. Tá by mala byť stále na prvom mieste.

Oficiálneho predstavenia Honor 20 a Honor 20 Pro sa zúčastníme a prinesieme vám tak kľúčové informácie už krátko po udalosti.

Total
32
Zdieľaní