Žena (28) si nedala poradiť: Aj napriek radám Polície prišla o 28 tisíc eur

Láska je silný motivátor, o čom svedčí ďalší prípad z nášho malebného Slovenska. Len 28-ročná Slovenka kvôli svojej naivite prišla o 28 tisíc eur.

Láska je silný motivátor, o čom svedčí ďalší prípad z nášho malebného Slovenska. Bohužiaľ, tentokrát má pre jednu 28-ročnú ženu zo západného Slovenska veľmi ekonomicky nepriaznivú dohru.

Žena sa totiž stala obeťou podvodu, ktorý ju stál neuveriteľných 28 tisíc eur. Peniaze mala poslať mužovi zo zahraničia, konkrétne z Portugalska, informuje Polícia. Muž mal žiadať o peniaze, pretože sa chcel presťahovať na Slovensko, kde chcel aj robiť.

Kúsok po kúsku

Naivná žena tak mužovi zaslala najskôr 1 400 €, neskôr ďalšie platby. Bizarné na tom je, že celý prípad bola žena nahlásiť na polícii, kde jej jasne vysvetlili, že sa stala obeťou podvodu. Aj napriek radám polície však pokračovala v posielaní finančných prostriedkov do Portugalska.

Pani bola dokonca už v minulosti na polícii, kde jej policajti vysvetlili, že ide o podvod, napriek tomu peniaze posielala naďalej. Keďže ich posielala dobrovoľne a ako sama k platbám napísala, že išlo o dar, polícia sa týmto prípadom ani len nemôže zaoberať,“ informuje Polícia SR.

TIP REDAKCIE
Google prináša Pixel Buds Pro: Kompaktné slúchadlá s poriadnou výdržou!

Peniaze označila ako dar

Vzhľadom na to, že peniaze posielala dobrovoľne a že ich označila ako „dar“ je teraz polícia bezmocná. Žene jednoducho nemôžu pomôcť. Muž z Portugalska a jeho „právnik“ sa jej pochopiteľne prestali ozývať.

Polícia upozorňuje na podobné praktiky internetových podvodníkov. Svoje peniaze preto neposielajte nikomu, koho nepoznáte.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať