VIDEO: Takto vyzerá Minecraft v doposiaľ najlepšom grafickom prevedení

Titul Minecraft pozná dnes už asi takmer každý. Ide o hru, v ktorej môžete so svojou postavičkou loviť, objavovať svet a najmä stavať príbytky. Podstata hry znie skvelo, no napriek tomu ňou ako celkom mnohí opovrhujú. A dôvod? Grafika.

Titul Minecraft pozná dnes už asi takmer každý. Ide o hru, v ktorej môžete so svojou postavičkou loviť, objavovať svet a najmä stavať príbytky. Podstata hry znie skvelo, no napriek tomu ňou mnohí opovrhujú. A dôvod? Grafika.

Minecraft je totiž známy aj svojím pomerne vtipným grafickým prevedením. Jednoducho povedané, všetko sa skladá z kociek (dokonca aj samotné kocky).

TIP REDAKCIE
EA Sports po 30 rokoch končí so značkou FIFA, ako to ovplyvní budúce hry?

Kľúčový faktor

A práve tento faktor, kvôli ktorému je jedna z najznámejších hier súčasnosti neustále kritizovaná, sa stal motiváciou pre platformu Digital Foundry. Tá si totiž spomedzi všetkých hier vybrala práve Minecraft, o ktorom natočila video, v ktorom sa nám naskytuje pohľad na to, ako by hra vyzerala, keby zodpovedala súčasným trendom. Ako teda vyzerá Minecraft s aktivovanou technológiou ray tracing na jednej z najvýkonnejších grafických kariet súčasnosti? Pozrite sa sami.

Po tejto naozaj pedantnej premene musí aj najväčší odporca titulu uznať, že hra vyzerá minimálne “nie na zahodenie”. Vo videu môžeme vidieť, ako dvaja hráči testujú prerobenú verziu hry v priestoroch, v ktorých krásne vynikajú nielen svetelné efekty (tiene, odrážanie svetla atď.).

TIP REDAKCIE
RECENZIA Philips Fidelio L3: Slúchadlá, ktoré dýchajú na krk špičke Sony

Čo si o prerobenej verzii Minecraftu myslíte vy?

Ako vyzerá prerobený Minecraft?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...
Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať