samsung galaxy watch

Samsung opravil aplikáciu Galaxy Wearable, do svojho účtu sa už prihlásite

Približne týždeň trval problém s aplikáciou Galaxy Wearable, ktorá zabezpečuje komunikáciu a pripojenie nositeľných zariadení k smartfónom aj iných značiek. 

Približne týždeň trval problém s aplikáciou Galaxy Wearable, ktorá zabezpečuje komunikáciu a pripojenie nositeľných zariadení k smartfónom aj iných značiek ako Samsung. 

Práve tých sa nepríjemný problém týkal. Po pripojení inteligentných hodiniek k novému zariadeniu nebolo možné prihlásiť sa do účtu Samsung, čo znemožňovalo vykonať zálohovanie či obnovenie hodiniek s pôvodnými nastaveniami a ciferníkmi.

Hodinky Galaxy Watch či Gear S3 sa síce používať dali a pripojenie cez Bluetooth bolo bezproblémové, no bez prihlásenia k Samsung účtu sa nedal využiť ich plný potenciál. Samsung problém po pár krátkych dňoch opravil.

galaxy watch
Zálohovanie a obnovenie – dve kľúčové funkcie podmienené prihlásením do účtu Samsung sú už dostupné.

Ešte včera sme sa do Samsung konta nedokázali prihlásiť, a to pri pokuse spojiť hodinky Galaxy Watch so zariadením Huawei Mate 20 Pro. Namiesto prihlásenia sa nám zobrazila iba prázdna obrazovka.

Dnes už bez komplikácií

Dnes už prihlásenie prebehlo bez komplikácií. Aplikácia zobrazila potrebné polia pre zadanie prihlasovacích údajov aj spolu s bezpečnostným kódom pre potvrdenie prihlásenia. Táto skutočnosť určite poteší všetkých majiteľov inteligentných hodiniek Samsung, ktorí ich používajú v spojení so smartfónmi iných výrobcov.

TIP REDAKCIE
V Európe sa rozmáhajú opičie kiahne. O čo ide a treba sa obávať?

Snáď sa už podobné nepríjemnosti neobjavia.