forza street

Microsoft potvrdzuje: Forza Street bude dostupná pre Android a iOS

Microsoft sa rozhodol pripraviť mobilnú verziu jednej z najznámejších automobilových hier súčasnosti. Forza Street vychádza z pôvodnej hry Miami Street.

Microsoft sa rozhodol pripraviť mobilnú verziu jednej z najznámejších automobilových hier súčasnosti. Forza Street vychádza z pôvodnej hry Miami Street a v priebehu tohto roka sa bude dať stiahnuť do iOS a Android zariadení.

Forza Street je free-to-play titulom s arkádovým charakterom. Hráčov tento titul zoberie do ulíc Miami na Floride, kde sa môžu účastniť rôznych pouličných pretekov. Pretekári si porovnajú svoje schopnosti v dueloch, rýchlych pretekoch alebo v náročnejších zápoleniach.

Pretekať sa budete môcť kedykoľvek a kdekoľvek. Potrebovať budete len schopné internetové pripojenie. V hre, samozrejme, nebudú chýbať ikonické autá, od super športových vozov až po staré klasiky.

forza street

Presný dátum uvoľnenia hry pre mobilné platformy známy nie je. Ak ale používate PC s operačným systémom Windows, hru si už teraz môžete stiahnuť z Windows Store. Stačí kliknúť na tento odkaz.

Forza Street je vzhľadom na zameranie jednoduchšou hrou určenou hlavne pre zábavu. Náročnejších fanúšikov pretekárskych hier a nadšencov simulácií zrejme neuspokojí.

TIP REDAKCIE
Elon Musk spravil nevysvetliteľný krok: Z tohto sa teší aj Donald Trump!

Forza Street