Chrome 74 je tu: Ponúka tmavý režim na Windows 10!

Najnovšia verzia Chrome konečne dorazila, a to do zariadení bežiacich na systémoch Windows, macOS a Linux. Verzia pre Windows 10 má však niečo, čo ostatné nie.

Najnovšia verzia prehliadača Chrome konečne dorazila, a to do zariadení bežiacich na systémoch Windows, macOS a Linux. Verzia pre Windows 10 má však niečo, čo ostatné nie.

Reč je, samozrejme, o tmavom režime. Ten si môžete v najnovšej verzii Chrome nastaviť cez “farby” vo Windows 10 nastaveniach. Tu si máte možnosť vybrať medzi klasickou “svetlou” verziou, alebo novou “tmavou” verziou, ako môžete vidieť nižšie.

FOTO: 9to5Google

Dvojník režimu Inkognito

Keďže je režim Inkognito veľmi podobný tmavému režimu, musia sa určitým spôsobom rozlišovať. O túto záležitosť by sa mal postarať krátky text, ktorý môžeme v utajenom režime nájsť vedľa profilovej ikony.

Redukcia rýchlosti pohybu animácií

Ako verzia pre Windows, tak aj tá pre macOS získava nastavenie, vďaka ktorému môžu používatelia redukovať rýchlosť pohybu rôznych animácií. Ide o možnosť, ktorá náramne poteší najmä tých, ktorým býva nevoľno pri prechodových animáciách či efektoch priblíženia.

TIP REDAKCIE
Hranicu 1 milióna bodov v AnTuTu prekonal ďalší smartfón, tentokrát od Realme

Koniec popup oknám a automatickým sťahovaniam

Môžeme sa tešiť aj na koniec automatického sťahovania súborov. Prehliadač totiž po novom zabraňuje, aby sa súbory začali po prechode na určené stránky automaticky sťahovať. Namiesto toho chce, aby podmienkou pre začatie sťahovania bolo manuálne kliknutie používateľa.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať