Instagram má novinku: Do príbehov pribudla nová nálepka

Kvíz so štyrmi odpoveďami.

0
instagram

Ak používate na foto sociálnej sieti Instagram funkciu Príbehy, istotne ste už siahli po niektorej z mnohých dostupných nálepiek. Získate vďaka nim priamejšiu interakciu s užívateľmi, ktorí vás sledujú. 

Pre tento cieľ je obzvlášť nápomocná nálepka Ankety alebo Otázky. Sledovateľov sa môžete opýtať na rôzne veci a dať im na výber z dvoch odpovedí. Pomocou druhej nálepky môže byť otázka položená priamo vám, ako autorovi príbehu.

Tvorcovia tieto spôsoby obohatili o nálepku pomenovanú ako Kvíz. Konečne je tak možné položiť otázku s viac ako len dvoma ponúkanými odpoveďami. Kvíz umožňuje definovať až 4 odpovede, ktoré sú označené písmenami A, B, C a D.

pribehy

Kreativite sa medze nekladú a predstaviť si môžeme napríklad rôzne jednoduché testy znalostí, súťaže alebo výzvy na odporúčanie jedného zo štyroch produktov, napr. elektroniky, dovolenkových destinácií a tak podobne. Všetko záleží od zamerania autora.

Po skončení kvízu môžete jeho výsledky zverejniť, čím vyvoláte ďalší záujem zo strany svojich sledovateľov. Novinka je už k dispozícii a v tejto chvíli by ste ju mali vidieť v ponuke svojich Instagram príbehov.