TV box s Androidom

TV box za 25 €: Premeň svoj televízor na mašinu s Androidom

Máš starý televízor? S týmto šikovným TV boxom z neho spravíš modernú mašinu, ktorú bude poháňať operačný systém Android.

Máš starý televízor? S týmto šikovným TV boxom z neho spravíš modernú mašinu, ktorú bude poháňať operačný systém Android. Za smiešnych 25 eur je v ponuke 4K výstup, 4-jadrový procesor, 16 GB interné úložisko, 2 GB operačná pamäť RAM a aj praktická Wi-Fi konektivita.

Stačí iba zamieriť do e-shopu TomTop, kde je TV box momentálne v dočasnej zľave. V dočasnej preto, lebo je limitovaná počtom kusov aj časom. Keď sa minú akciové zásoby, nabehne pôvodná cenovka, ktorá je podstatne vyššia ako dnes. Základný dovoz ide na účet predajcu, pričom trvá od 7 do 20 pracovných dní.

  • rozmery: 11,7 x 11,7 x 2,8 cm
  • váha: 137,5 g
TV box s Androidom
TV box s Androidom

Za výrobou stojí spoločnosť SCISHION a ide o model S, ktorý pozostáva z procesora Rockchip 3229, grafického procesora Mali-400MP2, štyroch USB portov a priestoru pre rozšírenie základného úložiska. Keď siahneš po SD/MMC karte, k spomínaným 16 GB môže pribudnúť ďalších 32 GB.

Obsah balenia:

  • TV box s Androidom (8.1)
  • diaľkové ovládanie
  • kábel
  • adaptér (treba vybrať európsku verziu)

Elektronika z EÚ skladov

Ak sa ti TV box nepáči, nevadí. TomTop má totiž v zľavnenej ponuke množstvo inej spotrebnej elektroniky, ktorú navyše posielajú priamo z európskych skladov. Dovoz je v takom prípade podstatne rýchlejší, ako keby prebieha až z ďalekej Číny. Ak máš teda záujem, klikni na tento odkaz a môžeš veselo začať s nakupovaním.

Total
14
Zdieľaní