Smartwatch Kospet Brave

Okrúhly displej a aj 4G: Tieto štýlové smartwatch teraz nestoja ani 90 €

Názov Kospet Brave reprezentuje inteligentné hodinky z Číny, ktoré ponúkajú okrúhly displej, vymeniteľné remienky a aj 4G konektivitu.

Názov Kospet Brave reprezentuje inteligentné hodinky z Číny, ktoré ponúkajú okrúhly displej, vymeniteľné remienky a aj 4G konektivitu. To najlepšie zo všetkého je ale ich zľavnená cenovka. Ak sa teda poponáhľate, môžu byť vaše iba za 87 eur.

Ide totiž o časom aj počtom kusov limitovanú akciovú ponuku e-shopu TomTop. Za vyššie spomínanú sumu dostanete 1,3-palcový displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov, čipset MediaTek MTK6737, 2 GB operačnú pamäť RAM a 16 GB úložisko vrátane slotu pre nanoSIM kartu. Keď ju tam vložíte, od toho momentu budete mať k dispozícii rýchle dátové spojenie s mobilnou sieťou operátora aj bez smartfónu.

Čo sa týka zostávajúcich čísiel, hardvérová výbava zahŕňa okrem iného i 620 mAh batériu (v pohotovostnom režime by mali vydržať 3 až 5 dní), snímač srdcového tepu, GPS, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 alebo operačný systém Android. Krehké útroby navyše chráni certifikácia podľa medzinárodného štandardu IP68, takže ich nepoškodí ani priamy kontakt hodiniek s vodou alebo pieskom. Sú teda vyrobené aj pre plavcov.

TIP REDAKCIE
Pixel 6 je vyberavý: Ak máte starší či menej kvalitný kábel, odmieta sa nabíjať

Ako už bolo spomínané, smartwatch nájdete v e-shope TomTop za 87 eur. Treba však počítať s tým, že obsahujú iba český jazyk. Samozrejme, vrátane angličtiny. Slovenčina v zozname nefiguruje. Za základný dovoz sa nepripláca ani cent navyše. Celý proces trvá od 15 do 25 pracovných dní.

Ak sa vám Kospet Brave nepáčia, no chceli by si niečo podobné, tak kliknite na tento odkaz. Keď tak spravíte, budete mať na výber z podstatne väčšieho množstva zľavnených modelov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať