Slúchadlá pre nenáročných: Tieto Bluetooth štuple teraz nestoja ani 8 €

Máme tu ďalší parádny TIP.

0
Štuple i11
Štuple i11

Čína nám opäť naservírovala ďalšie zľavnené štuple bez drôtu. Za model i11 tentokrát nezaplatíte viac ako smiešnych 7,90 eur. Dovoz ide na účet e-shopu TomTop, takže sa tu bavíme o konečnej cenovke. Treba si však počkať od 10 do 20 pracovných dní. Tovar totiž putuje až z ázijského skladu.

Súčasťou balenia sú Bluetooth slúchadlá v bielom prevedení so šikovnou prenosnou krabičkou, ktorá slúži aj ako externá batéria. Keď ich tam používateľ odloží, začne automaticky prebiehať nabíjanie hladných štupľov. Kapacita hlavného akumulátora dosahuje 350 mAh, zatiaľ čo zostávajúce dva v útrobách štupľov dostali po 45 mAh. V praxi to znamená, že vydržia pri počúvaní hudby fungovať približne 2 hodiny.

Štuple i11
Štuple i11

Konektivitu tu zabezpečuje technológia Bluetooth v najnovšej verzii 5.0, takže nie sú potrebné absolútne žiadne káble. Neplatí to ale o nabíjaní krabičky, ktorá disponuje microUSB portom. Tú totiž treba zakaždým fyzicky pripájať ku klasickej nabíjačke.

  • kompatibilita: Android + iOS

Používateľ má k dispozícii aj dve šikovné hardvérové tlačidlá. Obe nájde priamo na slúchadlách, kde sú okrem iného integrované diskrétne mikrofóny pre realizáciu telefónneho hovoru. Môže ich navyše používať i samostatne, čiže dokážu plnohodnotne nahradiť klasické handsfree príslušenstvo.

Štuple i11 nájdete v ponuke e-shopu TomTop, kde za ne v týchto dňoch nezaplatíte viac ako 8 eur. Ak teda máte záujem, mali by ste sa poponáhľať, pretože akcia netrvá večne. Ide totiž o limitované množstvo zľavnených kusov.

Ďalšia neodolateľná ponuka

Ak sa vám však slúchadlá nepáčia, máme ešte jeden skvelý tip, pri ktorom môžete tiež ušetriť zopár drobných. Stačí siahnuť po jednom z dostupných akciových kupónov a cenovka vybraného produktu mierne klesne. Keď tak spravíte, automaticky vás zaradia do súťaže o nákupné body.