Huawei: Gigant pracuje na sérii štýlových inteligentných okuliarov

Huawei sa zrejme rozhodol, že predstavenie telefónov P30 a P30 Pro nie je pre túto jar dosť, keďže sme sa, prekvapiov, dočkali aj nového radu gadgetov – inteligentných okuliarov.

Huawei sa zrejme rozhodol, že predstavenie telefónov P30 a P30 Pro nestačí, pretože ukázal aj novú sériu gadgetov – inteligentných okuliarov.

Huawei na novej sérii inteligentných okuliarov pracuje spolu s kórejskou spoločnosťou Gentle Monster.

Hoci môžu mať niektorí pocit, že sa vraciame do roku 2016, nové okuliare od Huawei vyzerajú naozaj štýlovo a pomerne nenápadne. Dve spoločnosti si dali naozaj námahu, aby minimalizovali všetko, čo na bežných okuliaroch nenájdete.

Mnohí však s týmito okuliarmi aj napriek všetkému nesúhlasia, a to najmä kvôli ochrane súkromia.

FOTO: Mat Smith – Engadget

Prešpikované technológiami

Aj keď vyššie zobrazené okuliare vyzerajú nenápadne, stále v nich môžeme nájsť až absurdné množstvo technológií. Táto skutočnosť však len dokazuje to, že dizajnéri si dali s týmito gadgetmi naozaj námahu.

Nehovorme však len o dizajne. Prostredníctvom inteligentných okuliarov od Huawei budete vraj môcť dvíhať telefonáty, a to cez poklepanie na jednu z rúčok. Obe rúčky budú mať v sebe zabudované reproduktory, mikrofóny a dokonca aj solídnu 2 200 mAh batériu. Zabudnúť však nemôžeme ani na implementovaný prístup k vždy prítomnému hlasovému asistentovi.

TIP REDAKCIE
Spotify odstránilo z aplikácie režim Car View, vodiči hromžia

Viac detailov ohľadom inteligentných okuliarov zatiaľ nevieme, no veríme, že už čoskoro tomu bude inak. O všetkom vás budeme podrobne informovať.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať