UMIDIGI Z2 Pro

Keramika a parádna cena: Tento Android smartfón je jednoducho neodolateľný

Ak sa momentálne obzeráš po smartfóne s perfektným pomerom medzi jeho cenou a výbavou, tak si na správnom mieste.

Ak sa momentálne obzeráš po smartfóne s perfektným pomerom medzi jeho cenou a výbavou, tak si na správnom mieste. E-shop GearBest prichádza s ponukou, v rámci ktorej môže nadobudnúť UMIDIGI Z2 Pro, ktorý v tejto chvíli stojí iba okolo 283 eur.

Súčasťou toho celého je okrem iného aj prémiová konštrukcia zo špičkovej keramiky (zadná strana), nie tradičného ochranného skla. Pridaj si k tomu ešte 6,2-palcový LCD displej vo Full HD+, čipset Helio P60 (2.0 GHz), 6 GB operačnú pamäť RAM, 128 GB úložisko (+ slot pre microSD kartu do 256 GB) alebo dva dvojité fotoaparáty a vznikne z toho veľmi, ale veľmi zaujímavá zostava.

Fotoaparáty dostali rovnaké rozlíšenia, čo znamená, že ako predný, tak aj zadný tvoria dva 16 a 8 Mpx snímače. Na prednej strane sa vraj nachádza snímač od spoločnosti Samsung, na zadnej pre zmenu od Sony. Používateľ by mal mať preto k dispozícii nadštandardne schopný selfie hardvér, ktorý podľa dostupných informácií nesklame ani náročnejšieho jedinca.

TIP REDAKCIE
Gigantický útok: Ruský RuTube napadli hackeri a vymazali, čo sa len dalo

Súčasťou výbavy UMIDIGI Z2 Pro je ale i podpora pre bezdrôtové nabíjanie. Čísla spomínajú výkon o veľkosti 15 W, pričom kapacita zabudovaného akumulátora dosahuje slušných 3 350 mAh. Zvládnuť fungovať jeden náročný deň by preto nemal byť pre tento podarený smartfón žiadny veľký problém.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=O4CWqj7droI

UMIDIGI Z2 Pro nájdeš v ponuke e-shopu GearBest, odkiaľ ho posielajú na Slovensko bez akéhokoľvek dodatočného poplatku. Za 283 eur je ale k dispozícii iba obmedzené množstvo kusov, takže ak máš záujem, treba sa poponáhľať. Položku Garancia dodania môžeš veselo vykompenzovať týmto akciovým kupónom GB$MPUM2.