Elektronika od Xiaomi

Máš slabý Wi-Fi signál? Xiaomi má riešenie ani za 11 €!

Milovníci produktov z dielne Xiaomi majú k dispozícii ďalšiu parádnu akciovú ponuku, v rámci ktorej si môžu zaobstarať dve parádne vecičky.

Milovníci produktov z dielne čínskeho jabĺčka majú k dispozícii ďalšiu chrumkavú akciovú ponuku, v rámci ktorej si môžu zaobstarať dve parádne vecičky. Jednou je praktická počítačová myška, zatiaľ čo tú druhú reprezentuje štýlovo vyzerajúci zosilňovači Wi-Fi signálu. Aké sú teda ich cenovky?

Za myšku momentálne zaplatíš iba niečo 12,39 eur, v čom je započítaný i základný dovoz na Slovensko. Za rýchlejšie služby si treba priplatiť pár drobných. Zosilňovač je však ešte lacnejší. Ak sa poponáhľaš, môže byť tvoj iba za 10,62 eur. Táto zľava je totiž v e-shope GearBest obmedzená počtom kusov aj časom.

Myška od Xiaomi

Myška od Xiaomi
Myška od Xiaomi

Komfortné prevedenie, nízka váha, ergonomický dizajn a žiadne káble. To je šikovná myška z dielne spoločnosti Xiaomi pre nenáročných používateľov, čo odráža i výška jej ceny. Úroveň DPI dosahuje číslo 1 200 a bezdrôtová komunikácia s počítačom prebieha prostredníctvom maličkého USB zariadenia (2.4 GHz), ktoré je, samozrejme, súčasťou balenia. O elektrickú energiu sa v tomto prípade stará jednoducho vymeniteľná AAA batéria.

AKCIOVÝ KUPÓN: GBDEALS44

Zosilňovač Wi-Fi od Xiaomi

Wi-Fi zosilňovač od Xiaomi
Wi-Fi zosilňovač od Xiaomi

Ak ťa doma trápia problémy so slabým signálom z tvojho Wi-Fi routera, tak máme potom pre teba skvelý tip, ktorý ti ho pomôže raz a navždy vyriešiť. Stačí si iba jednoducho zaobstarať tento parádne vyzerajúci zosilňovač s dvomi anténami (2 dBi), za ktorým nestojí nikto iný ako čínske jabĺčko. Jeho prenosová rýchlosť dosahuje 300 Mbps, pričom nepotrebuje batérie a ani nič podobné. Pred začatím používania ho iba pripojíš do verejnej elektrickej siete a od tej chvíle je pripravený do ostrej akcie.

AKCIOVÝ KUPÓN: GBDEALS47

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať