Fortnite: Tohtoročné odmeny hráčov dosiahnu výšky až 100 miliónov dolárov!

Epic Games, tvorca jednej z najpopulárnejších hier súčasnosti, potvrdil, že tento rok vydá v odmenách až 100 miliónov dolárov (88 miliónov EUR). Podľa všetkého začne už v apríli, a to hneď udalosťou Fortnite World Cup.

Epic Games, tvorca jednej z najpopulárnejších hier súčasnosti, potvrdil, že tento rok vydá v odmenách pre hráčov až 100 miliónov dolárov (88 miliónov eur). Podľa všetkého s tým začne už v apríli, a to hneď udalosťou Fortnite World Cup.

Od 8. apríla do 16. júna budú mať hráči možnosť vyhrať každý týždeň až 1 milión dolárov (881 tisíc eur). Ďalej, od 26. do 28. júna bude najlepších 100 sólových hráčov a 50 duo tímov proti sebe bojovať v americkom New Yorku. Istotou je, že žiadny finalista nemusí byť pri prehre smutný, keďže si so sebou domov odnesie minimálne 50 tisíc dolárov (44 tisíc eur).

Po Svetovom pohári budú každý týždeň pokračovať turnaje, opäť s odmenou vo výške 1 milióna dolárov, a to až do konca roka.

Pokiaľ máš teda viac ako 13 rokov a myslíš si, že vo Fortnite patríš medzi lepších hráčov, máš unikátnu možnosť si svoje schopnosti preveriť a ešte za to aj poriadne zarobiť.

TIP REDAKCIE
LC400 Pro 50 W: Laserová gravírovačka, ktorú si zamilujete. Teraz stojí už len 185 €