Apex Legends

Bude vraj brutálna: V hre Apex Legends pribudne nová zbraň

Nová battle royale hra od vývojárskeho štúdia Respawn dostane nový obsah. Tvorcovia Apex Legends oznámili, že už počas dnešného dňa pridajú ďalšiu zbraň.

Nová battle royale hra od vývojárskeho štúdia Respawn dostane nový obsah. Tvorcovia Apex Legends oznámili, že už počas dnešného dňa pridajú ďalšiu zbraň. Veľa informácií ale momentálne nevieme. Dostali sme sa iba ku gameplay videu, kde ju je vidieť priamo v ostrej akcii.

Avšak len veľmi krátko. Počas tých pár sekúnd si všimnete jej tvar, spôsob výmeny prázdnych zásobníkov a aj dva rôzne režimy paľby. Základný umožňuje strieľať klasické náboje, zatiaľ čo ten druhý poskytne raz za čas príležitosť vystreliť špeciálnu muníciu, ktorá narobí s oponentom podstatne väčšie nepríjemnosti ako za bežných okolností.

Zbraň pribudne do Apex Legends po príchode prvého veľkého aktualizačného balíčka, píše server Polygon. Dá sa preto okrem iného očakávať hneď niekoľko ďalších noviniek. Zatiaľ však nepoznáme žiadne bližšie detaily. Avizovaná aktualizácia by mala byť k dispozícii v priebehu nadchádzajúcich hodín.

TIP REDAKCIE
Zoznam hier na PlayStation Plus: Čo všetko budeme hrať? Je tam toho veľa!

Z videa nižšie možno vydedukovať, že ide o akýsi typ modernej útočnej pušky s vyššie spomínanou špeciálnou funkcionalitou. Je ale otázne, či bude súčasťou základnej výbavy alebo pôjde o dodatočne pridávanú špecialitku prostredníctvom nástroja na úpravu zbraní. Viac sa dozvieme už čoskoro.