Žeby predsa? Objavili sa informácie, že Sony na MWC predstaví Xperia XZ4 Compact!

Len pred pár dňami sme vám priniesli vyjadrenia jedného z predstaviteľov Sony Mobile, ktorý potvrdil, že spoločnosť momentálne prechádza reštrukturalizáciou.

Len pred pár dňami sme vám priniesli vyjadrenia jedného z predstaviteľov Sony Mobile, ktorý potvrdil, že spoločnosť momentálne prechádza reštrukturalizáciou. Jej súčasťou majú byť inak nastavené priority. Sony sa má začať sústrediť na fotoaparáty, iné produkty má preradiť na vedľajšiu koľaj.

Jedným z týchto produktov má byť aj kompaktná verzia vlajkovej lode, ktorá je označovaná ako „Compact“. Začali sme sa preto obávať, že chystaná Sony Xperia XZ4 nedostane svoju zmenšenú verziu. Teraz to vyzerá tak, že to minimálne tento rok nehrozí.

Výrobca príslušenstva, Olixar, totiž zverejnil niekoľko fotografií puzdier pre Sony Xperia XZ4 Compact. Sony Mobile zároveň novinárov pozýva na veľkú konferenciu počas veľtrhu MWC, ktorá sa bude konať už 25. februára.

Zariadenie má mať jeden fotoaparát na zadnej strane a poriadne hrubé rámiky nad a pod displejom. Nechýba ani snímač odtlačkov prstov umiestnený na bočnej strane a 3,5 mm výstup pre slúchadlá.

TIP REDAKCIE
X-Tron X10 Pro: MONŠTRUM na 2 kolesách má dva 1 600 W motory a maximálku až 70 km/h!

Pre viac informácií opäť navštívte TECHBYTE. Dianie okolo MWC a nových smartfónov podrobne sledujeme.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať