Motorola RAZR V3

Žiletka vstane z mŕtvych: Motorola RAZR sa vraj vráti ako skladací smartfón!

Oživenie legendárnej žiletky RAZR z dielne spoločnosti Motorola tu už zopár krát bolo, no ani raz sa nestretlo s úspechom, aký mal kúsok z roku 2004.

Snaha o oživenie legendárnej žiletky RAZR z dielne americkej spoločnosti Motorola tu už zopárkrát bola, no ani raz sa nestretla s úspechom, aký mal kúsok z roku 2004. Zmeniť by to mal až príchod skladacieho modelu, ktorý chce Lenovo priniesť na pulty obchodov pod tou istou značkou. A to bez štipky srandy.

Nehovoríme tu síce o oficiálnych informáciách priamo od samotného výrobcu, ale o čerstvej správe z amerického plátku The Wall Street Journal, kde spomínajú bližšie nešpecifikované zdroje z priemyselného prostredia.

Momentálne nepoznáme žiadne bližšie detaily. Platí to ako o pravdepodobnom dátume predstavenia, tak aj o technickej špecifikácii, dizajne či konštrukčnom prevedení. Dá sa však predpokladať, že bude pripomínať úspešnú legendu. V takom prípade ponúkne tenučké telo a zrejme i hliník vo farbe, akú je vidieť na obrázku trošku vyššie. Ak chce mobilná novinka uspieť, musí mať predsa DNA telefónu Motorola RAZR V3.

Rovnako sa dá očakávať podobne fungujúca vyklápacia konštrukcia. Celé vnútro tentokrát ale zrejme vyplnia zobrazovacím panelom s flexibilnými kapacitami. Tak flexibilnými, že mu neublíži ani zloženie na dve rozmerovo menšie polovice. Na prednú stranu zrejme umiestnia sekundárny displej s upozorneniami, aby nebolo potrebné smartfón neustále otvárať.

TIP REDAKCIE
Elektromobil od Xiaomi? Výroba sa rozbehne v roku 2024

Čo sa týka cenovky, tak tá môže vystreliť až na 1 500 eur. Štandard pre high-end skladacie kúsky síce zatiaľ ešte neexistuje, no mnohí odborníci očakávajú podobne vysoké sumy.

Total
12
Zdieľaní
Total
12
Zdieľať