Máš slabý Wi-Fi signál? Kúp si zosilňovač signálu od Xiaomi za 11 €

Väčšie byty či domy so sebou prinášajú nepríjemné problémy, ktorým môže byť napríklad taká banalita ako slabý Wi-Fi signál.

Väčšie byty či domy so sebou prinášajú nepríjemné problémy, ktorým môže byť napríklad taká banalita ako slabý Wi-Fi signál. Jeden router totiž často sám nedokáže vykryť úplne všetky miestnosti. To má, samozrejme, vplyv na každodenný komfort.

Xiaomi Pro – zosilňovač Wi-Fi signálu

Cena: 11,42 €

Pomalé sťahovanie alebo načítavanie obsahu nechce zažiť nikto. Na slabý Wi-Fi signál existuje niekoľko riešení. Môžete vymeniť hlavný router, no to je cenovo náročné. Môžete ho premiestniť, no to nie je vždy možné.

Skvelým kompromisom môže byť kúpa zosilňovača, ktorý jednoducho zapojíte do vzdialenejšej časti vášho domu alebo bytu, kde je Wi-Fi signál na dobrej úrovni a on sa postará o zvyšok. Vďaka silným anténam signál pošle aj do miestností, kde dovtedy nebol alebo kde bol len veľmi slabý.

Zosilňovač Xiaomi dokáže signál rozšíriť aj do miest, kde predtým nebol.

Dobrý pomer medzi kvalitou a cenou je pre Xiaomi ikonický. Vo svojom portfóliu má rôzne smart príslušenstvo ako napríklad malý a veľmi lacný zosilňovač veľkosti USB kľúča. Nájde sa však aj výkonnejšie riešenie, ktoré je stále veľmi dostupné.

Xiaomi Pro 300M 2.4G je Wi-Fi zosilňovač s rozmermi 69 x 69 x 35 mm, z ktorého trčia dve veľké antény (300 Mbps). Tento zosilňovač akceptuje akýkoľvek router, nielen značkový Xiaomi Mi Router.

Pokrytie Wi-Fi signálom zosilňovač v domácnosti citeľne rozšíri a podporuje pripojenie až 64 zariadení. Bez potrebnej bezdrôtovej konektivity tak nezostane žiadne z vašich múdrych zariadení. O zosilňovač Xiaomi Pro sa netreba starať. Aktualizácie prebiehajú automaticky a nepotrebuje žiadnu zložitú konfiguráciu.

Malé, no šikovné zariadenie od Xiaomi získalo niekoľko ocenení.

V praxi ho len stačí zapojiť do zástrčky, pripojiť k WiFi a hotovo. Tzv. plug-and-play riešenie je pohodlné. Nebolo by to Xiaomi, keby k svojmu produktu nemalo aplikáciu. Cez apku Mi WiFi budete mať nad zosilňovačom kontrolu a skúsenejší užívatelia ocenia aj niekoľko sieťových nastavení.

TomTop tento zosilňovač ponúka v bleskovom predaji za 11,42 €, čo je rozhodne priaznivá cenovka. Počet dostupných kusov je v tomto konkrétnom prípade viac ako dostatočný, čiže by sa zariadenie nemalo za pár chvíľ vypredať ako býva zvykom pri niektorých akciách.

Total
19
Zdieľaní
Total
19
Zdieľať