android

Samsung narazil na problém: Android 9 Pie bude pre niektorých majiteľov Note 9 meškať

Vyzerá to tak, že Samsung bojuje s optimalizáciou Android 9 Pie s novým používateľským rozhraním One UI pre Note 9 viac, než sa očakávalo.

Vyzerá to tak, že Samsung bojuje s optimalizáciou Android 9 Pie s novým používateľským rozhraním One UI pre Note 9 viac, než sa očakávalo. Spustenie aktualizácie totiž firma presunula z 15. januára na 1. február. Informácia sa objavila na tureckom webe Samsungu.

Momentálne nie je jasné, v čom tkvie posunutie začiatku aktualizácie, no predpokladáme, že výrobca objavil pár posledných chybičiek, ktoré chce opraviť. Beta testeri v Nemecku aktualizáciu získali už 4. januára 2019.

Foto: Guncelmiyiz

V tomto čase všetko fungovalo ako malo, preto Samsung aktualizáciu poslal aj „bežným“ ľuďom. Stalo sa tak 12. januára v Spojených arabských emirátoch. Práve tu pravdepodobne nastal zlom a došlo k objaveniu chýb.

Zaujímavé však je, že ľudia, ktorí už na Note 9 používajú Android 9 Pie žiadne chyby nezaznamenali. Veríme teda, že k obnoveniu aktualizácie dôjde v čo najkratšom čase. Dovtedy neostáva nič iné než čakať.

TIP REDAKCIE
Trump chystá vlastnú sociálnu sieť: TRUTH Social môže prísť už v roku 2022!
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať