Auto na diaľkové ovládanie

Rýchlosť až 50 km/h, 4×4 a dosah 100 m. Táto “hračka” poteší aj dospelých!

Ak ťa už prestal baviť dron a chcel by si niečo podobné, tento tip potom určite oceníš. Aj RC auto od Wltoys riadiš prostredníctvom diaľkového ovládania.

Ak ťa už prestal baviť dron a chcel by si niečo podobné, tento tip potom určite oceníš. Aj RC auto od Wltoys ovládaš prostredníctvom diaľkového ovládania, pričom zaň momentálne nedáš ani 60 eur. Čo všetko je teda v ponuke?

Ako spomína e-shop TomTop, potenciálni zákazníci dostanú za túto dočasne zníženú sumu model v mierke 1:12 schopnú vyvinúť rýchlosť až 50 kilometrov / hodina, ovládací systém s dosahom do 100 metrov a priestor pre 1 500 mAh akumulátor.

Táto podarená RC hračka vraj vydrží fungovať s plnou kapacitou približne 10 minút. Nabíjanie trvá okolo 3 hodín. Pribalené diaľkové ovládanie v netradičnom prevedení zase vyžaduje 6 kúskov dodatočne zakúpených AA batérií.

Veľkosť: 380 x 225 x 180 mm

RC auto na diaľkové ovládanie Wltoys nájdeš v ponuke e-shop TomTop, kde ťa momentálne vyjde niečo cez 57 eur. Dovoz vychádza na 6,53 eur, pričom tovar posielajú z európskeho skladu. Stačí teda iba zvoliť Nemecko a potom 4 až 6 pracovných dní čakať na príchod.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať