MoodoGo bolo predstavené na konferencii CES v Las Vegas. Ako funguje? Dokáže rozvoňať akékoľvek miesto, v ktorom sa práve nachádzate.

Nejeden človek by si prial ovládať vôňu v prostredí, v ktorom sa v istý moment nachádza alebo v ňom trávi veľkú časť svojho dňa. Do zariadenia v tvare kocky vložíte niekoľko vonných kapsúl a môžete začať mixovať. Rôzne kombinácie vôní môžete sami kontrolovať, a tak vytvárať úplne nové a jedinečné vône.

Zdroj: TNW

MoodoGo je odlišné v tom, že je prenosné. Nebude teda použiteľné len doma v obývačke ale bude možné si ho zobrať so sebou naozaj kamkoľvek. Jeho dizajn vyhovuje prostrediu v aute, v kancelárii či v taške. Možností je nekonečno, no vždy ho môžete mať pri sebe a rozvoniavať okolo seba vôňu akú vám neprinesie žiaden parfém. Jedinou nevýhodou je to, že prenosný MoodoGo do seba zmestí len jednu kapsulu, a tak sa nemožno hrať s kombináciami vôní.

TIP REDAKCIE
Budúcnosť mobility: Hyundai predstavil auto s nohami, ktoré dokáže chodiť a prekonať náročný terén

Stále však dokáže ponúknuť niekoľko zaujímavých vôní ako napríklad morský vánok, drevený royale, oranžový východ slnka alebo vanilková babička. Názvy sa im naozaj vydarili, čo poviete?