Metro Exodus: Toto sú jeho hlučné, no skvelo prispôsobiteľné zbrane

Pokiaľ si fanúšik kvalitného arzenálu, už 15. februára si budeš môcť vybrať zo širokej ponuky pištolí, pušiek, brokovníc a mnohých ďalších “hračiek”.

Prišli vám zbrane v Metro Exodus ako kopa starého haraburdia? Máte pravdu. Čo sa však dá čakať v období apokalypsy, kedy už nikto nové zbrane nevytvára? Asi nič špeciálne.

Tvorcovia však prišli na spôsob, ako dodať tvojmu arzenálu v hre trochu života. Systém úpravy zbraní síce bol v hernej sérii Metro už od začiatku, avšak spoločnosť Deep Silver ho krok po kroku vylepšovala. Inak tomu nie je ani s príchodom nového Metro Exodus, kde na teba, ako uvidíš v traileri nižšie, čaká opäť vynovený systém.

Ako “vynovený”?

Čo si máš pod slovným spojením “vynovený systém” predstaviť? Ako príklad si môžeš vziať bežný revolver. Namontuješ si naň väčší zásobník, hlaveň, mieridlo a odrazu máš z pištole pomerne dôstojnú vreckovú sniperku.

Pokiaľ si teda fanúšik kvalitného arzenálu, už 15. februára si budeš môcť vybrať zo širokej ponuky pištolí, pušiek, brokovníc a mnohých ďalších “hračiek”, ktoré si budeš môcť podľa seba prerobiť na nástroje ultimátneho ničenia. Okrem toho sa však môžeš tešiť aj na špeciálne zbrane ako je napríklad puška s tlmičom či kuša.

TIP REDAKCIE
Repasovaný iPhone alebo PS5: Orange si k Vianociam pripravil niekoľko noviniek
Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať