VIDEO Očakávaná podoba iPhone XI: Takto by malo vyzerať nové eso od Apple

Jabĺčko z Kalifornie nám v septembri ukáže, ako vyzerajú a čo všetko ponúkajú jeho tohtoročné iOS smartfóny. Jedným z nich bude aj iPhone XI.

Jabĺčko z Kalifornie nám v septembri ukáže ako vyzerajú a čo všetko ponúkajú jeho tohtoročné iOS smartfóny. Aj tentokrát by sme sa mali dočkať až troch odlišne vybavených modelov, medzi ktorými nebude chýbať ani prémiový iPhone XI s trojitým fotoaparátom. Ako by teda mohol vyzerať?

Dostupné informácie naznačujú, že sa budeme musieť ešte rok zmieriť s prítomnosťou vyrezaného zobrazovacieho panela. Výrez už ale nebude tak veľký ako prechádzajúce roky. Teda aspoň tak vyzerá na čerstvom videu od ConceptsiPhone, kde je súčasťou pekne spracovaného konceptu s podobou, aká sa očakáva od nadchádzajúcej generácie.

Nový iPhone XI by mal vyniknúť trojitým hlavným fotoaparátom, snímačom odtlačkov priamo v displeji aj prítomnosťou portu USB C, ktorý nahradí roky zaužívaný Lightning. Čo sa týka dizajnu, tak ten pripomína špičkové tablety iPad Pro. Podobný krok je skutočne možné i reálne očakávať.

Trojitá zostava na zadnej strane iOS smartfónu zase vyzerá, akoby bola inšpirovaná hlavným fotoaparátom Huawei Mate 20 Pro. V mierne trčiacom obdĺžniku s oblými rohmi a tmavým povrchom sú umiestnené snímače, LED blesk a laser. Rovnako tam však nechýba ani zaujímavý počet megapixelov (až 48 Mpx) či clonové číslo hlavného objektívu (f/1.6).

TIP REDAKCIE
Podľa Apple má Android 47-násobne vyššie riziko kontaktu s malvérom. Pripisuje to sideloadingu

Čo z toho bude nakoniec pravda, zistíme až o niekoľko mesiacov. Zatiaľ nám nezostáva nič iné, ako si počkať na prvé poriadne špekulácie či úniky. Tie najdôveryhodnejšie začnú kolovať internetom pár týždňov pred oficiálnym predstavením. Nový iPhone XI uvidíme podľa všetkého približne v polovici septembra.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať