pocasie

Meteorologická aplikácia The Weather Channel prešla vítanou zmenou vzhľadu

Mobilná aplikácia známeho poskytovateľa meteorologických údajov a správ The Weather Channel prešla redizajnom. Ak ste sa doteraz aplikácii vyhýbali kvôli prevedeniu a prvkom ovládania, možno vás teraz osloví. 

Mobilná aplikácia známeho poskytovateľa meteorologických údajov a správ The Weather Channel prešla redizajnom. Ak ste sa doteraz aplikácii vyhýbali kvôli prevedeniu a prvkom ovládania, možno vás teraz osloví. 

The Weather Channel patrí medzi najpopulárnejšie meteorologické aplikácie aj keď je pravdou, že má v obchodoch s aplikáciami niekoľko schopných konkurentov. Vo vrchnej časti užívateľského prostredia uvidíte základné informácie s pozadím, ktoré sa sfarbí podľa aktuálnych poveternostných podmienok.

pocasie

Pre zobrazenie ďalších podrobností stačí jednoducho rolovať po obrazovke smerom nadol, kde sa vám zobrazia tzv. Dnešné podrobnosti, sezónne informácie, radar a podmienky pre športové aktivity a zdravie. Posledná karta zobrazuje znečistenie vzduchu.

pocasie

K hodinovej a dennej predpovedi, znečistení vzduchu a mape sa tiež dostanete pomocou skratiek na lište v spodnej časti prostredia. Sú tak veľmi ľahko dostupné, čo sa obzvlášť hodí pri súčasných pretiahnutých displejoch s veľkými uhlopriečkami. Nemusíte dočahovať ovládače na vrchných pozíciách.

Užitočné sú oznámenia, ktoré sa nachádzajú v bočnom menu. Aplikácia vás informuje o zásadnej zmene počasia alebo výstrahách. Notifikácie sú po inštalácii od základu vypnuté a zapnúť si ich môžete manuálne.

TIP REDAKCIE
Xiaomi 12 neostane sám: Výrobca okrem vlajkovej lode predstaví aj odľahčený model

aplikacia

V aplikácii sa zobrazuje reklama, ktorá našťastie príliš nezasahuje do obsahu. Ak by ste sa jej chceli zbaviť, stáť vás to bude 0,99 € mesačne.

Pokiaľ vás The Weather Channel napriek zmene vzhľadu nezaujal, vyskúšajte predpoveď Today Weather. Táto aplikácia je subjektívne tou najlepšou v obchode Google Play. Prehľadné, no na informácie bohaté prostredie si obzvlášť užijete na zariadeniach s OLED displejmi.

Okrem toho je táto aplikácia lacnejšia, čo sa vypnutia reklám týka. Prémiová verzia taktiež stojí 0,99 €, cena ale platí pre 6 mesiacov. V prípade verzie pre iOS sú spoplatnenia oboch aplikácií obvykle vyššie. Obe uvedené aplikácie si môžete stiahnuť už z odkazov nižšie.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať