Vľavo je vraj ochranné sklo od Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 dostane displej s menšou dierou ako Galaxy A8s

To, že Galaxy S10 ponúkne dieru v displeji, vieme už dlhšie. Otvor však nebude až tak veľký, ako je v prípade Galaxy A8s.

To, že Galaxy S10 ponúkne dieru v displeji, vieme už dlhšie. Po novom sme sa však dozvedeli aj to, že otvor nebude až tak veľký, ako je v prípade Galaxy A8s. Niečo podobné sa však dalo vzhľadom k rozdielnym triedam a cenám i očakávať.

Túto novinku nám prezradil renomovaný leaker Ice universe, a to tak, že zverejnil odfotografované ochranné sklo, ktoré vraj patrí nadchádzajúcej vlajkovej lodi spoločnosti Samsung. Autentický záber zrejme vznikol priamo vo fabrike, kde budú Android smartfón dávať dokopy.

Finálna montáž vyrobených komponentov by mohla odštartovať niekedy na prelome januára a februára. Produkcia Infinity-O panelov s menšími dierami vraj už začala, pričom to isté možno povedať i o iných kľúčových súčiastkach z Galaxy S10.

Ice universe zároveň prezradil, že veľkosť konštrukcie obyčajného modelu dosahuje veľkosť Galaxy S8, hoci ponúka rozmernejšiu uhlopriečku. Posledné úniky spomínajú 6,1″, čo je v porovnaní so staršou generáciou presne o 0,3″ viac. Umožnili to tenšie rámiky okolo displeja, vďaka ktorým sa vraj dá pohodlne používať v jednej ruke.

TIP REDAKCIE
TOP 6 tipov na Vianoce: Reálne zľavy existujú, my sme ich za vás našli

Samsung nám svoje budúcoročné esá vrátane skladacieho Galaxy F ukáže koncom februára ešte pred oficiálnym začiatkom podujatia Mobile World Congress 2019.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať