PiP vo WhatsApp

Obraz v obraze je už dostupný aj pre Android verziu aplikácie WhatsApp

V Android verzii populárnej aplikácie WhatsApp po novom pribudla podpora pre žiadanú funkcionalitu Obraz v obraze.

Po majiteľoch iPhonov sa dočkali aj majitelia smartfónov z opačného brehu rieky. V Android verzii populárnej aplikácie WhatsApp po novom pribudla podpora pre žiadanú funkcionalitu Obraz v obraze, ktorá nám umožní pozerať zdieľané videá bez toho, aby sme museli zatvárať otvorenú konverzáciu.

Novinka pribudne po inštalácii poslednej aktualizácie prostredníctvom Google Play Store, kde by sa mala skôr či neskôr objaviť každému jednému používateľovi.

Funkcionalita PiP (Obraz v obraze) nám umožní spustiť YouTube alebo Facebook video priamo nad používateľským prostredím aplikácie. Stačí len kliknúť na odkaz v chate, po čom sa v jednom z rohov displeja objaví malé okno, ktoré sa dá dotykom prsta presúvať z jedného miesta na druhé.

Táto vymoženosť bola donedávna dostupná iba pre operačný systém iOS a toho, kto si do svojho Android smartfónu nainštaloval beta verziu aplikácie WhatsApp. Všetko teda nasvedčuje tomu, že niekoľko týždňov dlhé testovanie už konečne skončilo a teraz prichádza na rad sprístupnenie stabilného aktualizačného balíčka pre širokú verejnosť.

TIP REDAKCIE
Pixel 6a taktiež poženie čipset Tensor, ponúkne však slabší fotoaparát

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať