Ďalší crossover: Prichádza PUBG Mobile v kombinácii s Resident Evil 2!

Niekoľko mesiacov po Mission Impossible: Fallout tu máme ďalší crossover. PUBG Mobile sa zaplietol s veľmi známou hororovou peckou Resident Evil 2.

Niekoľko mesiacov po Mission Impossible: Fallout tu máme ďalší crossover (prekríženie). PUBG Mobile sa zaplietol s veľmi známou hororovou peckou Resident Evil 2.

O novinke sa na Twitteri prvýkrát zmienil účet @BIO_OFFICIAL. V príspevku sa nachádza aj krátke video, ktoré zobrazuje blížiacich sa zombie naprieč tmavými ulicami.

“Spolupráca PUBG MOBILE x Resident Evil RE: 2 je potvrdená,” znie prvá veta príspevku, ktorý je, ako si si isto všimol, v japončine. V tweete ďalej stojí: “Aký druh inovatívneho herného zážitku môže vzniknúť kombináciou najpopulárnejšej mobilnej hry a ikonickej hororovej série?”

Viac toho nevieme

Video a priložený text sú zatiaľ jediné informácie týkajúce sa nového crossoveru, ktoré zatiaľ máme. Avšak mnohí hráči, ktorí už postrieľali stovky zombie v iných hrách, si finálny výsledok vedia aspoň približne predstaviť.

TIP REDAKCIE
Motorola láka na Moto Edge X30: 60 Mpx selfie fotoaparát poputuje pod displej!

Na ďalšie informácie týkajúce sa tohto projektu si ešte budeme musieť počkať. O nových zisteniach ťa však budeme s istotou informovať.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať