Hra PUBG Mobile získala prestížne ocenenie a vstupuje do novej sezóny

Veľa nového obsahu.

0
Honor Play
Honor Play

Mobilný Battle Royale hit PUBG Mobile má na konte viac ako 100 miliónov stiahnutí, 20 miliónov aktívnych hráčov a najnovšie aj ocenenie Mobilná hra roka 2018 podľa hodnotenia Golden Joystick Awards. Okrem toho hra aktuálne vstupuje do novej, už 4. sezóny.

Golden Joystick Awards je jednou z najstarších ankiet v kategórii herného priemyslu a video hier. Pôvodne v nej hlasovala iba britská verejnosť a sústreďovala sa len na počítačové tituly.

V súčasnosti už môže hlasovať ktokoľvek online a obzor ankety sa rozšíril aj o konzolové a mobilné hry.

Golden Joystick Awards
Golden Joystick Awards

PUBG Mobile bojuje o ocenenie najlepšej hry aj v ankete obchodu Google Play, no u nás je hlasovanie nedostupné. Víťazi cien obchodu Google Play budú známi 26. novembra.

PUBG Mobile

PUBG Mobile zároveň v týchto dňoch vstupuje do novej sezóny, ktorá je v poradí už štvrtá. Aktualizácia bude v našich končinách dostupná zajtra, t.j. 20 novembra. Autori si pre novú sezónu pripravili vylepšený Royale Pass.

PUBG Mobile
PUBG Mobile

Ak si Royale Pass zakúpite, získate viac motívov pre zbrane, nejaké to nové oblečenie a ďalšie úpravy pre vašu hernú postavu. 4. sezóna bude k hráčom rozhodne štedrejšia. Pripravené sú aj in-game zľavy pri príležitosti Black Friday.

Po aktualizácii v každej z máp natrafíte na novú útočnú pušku M762, v mape Sanhook pribudne dynamické počasie a nový dopravný prostriedok – skúter. Hráči sa v neposlednom rade môžu pripraviť na režim Hardcore. Tento režim by mal zabezpečiť herný zážitok totožný s počítačovou verziou hry.

Hráči by teda mali byť viac ako len spokojní.