FOTO: Gorilla Technology

Do Office 365 pre Mac prichádza niekoľko skvelých funkcií, z ktorých dve sú určené výhradne pre najaktuálnejší operačný systém od Apple – macOS Mojave.

Tmavý režim

Prvou a hlavnou novinkou je implementácia tmavého režimu, ktorý je v poslednej dobe obľúbený a pridávaný do takmer každej jednej aplikácie. Netreba sa však čudovať, keďže práve vďaka tomuto režimu si ľudia, ktorí radi pracujú v nočných hodinách, nemusia ničiť zrak.

Continuity Camera

Tou druhou, ktorá určite poteší každého vlastníka produktov od jabĺčka, je podpora PowerPointu pre funkciu Continuity Camera, ktorá ti umožní importovať obrázky do PC priamo z tvojho iPhonu či iPadu.

Ako sme však uviedli vyššie, nie všetky funkcie sú určené len pre macOS Mojave. PowerPoint po novom totiž dokáže podávať aj návrhy spojené s gramatikou či štýlom písma, ktoré môžeš nájsť nad zistenými pravopisnými chybami.

TIP REDAKCIE
iPhony opäť perlia: Na Slovensku zobrazujú nesprávneho operátora

Okrem toho, pokiaľ používaš Outlook, môžeš zdielať svoj kalendár, zobrazovať viac časových pásiem či používať aplikáciu Teams na pripojenie sa k stretnutiam (vidieť všetkých účastníkov a dokonca zabrániť presmerovaniu pozvánok na schôdzu).