Microsoft údajne plánuje vydať dve nové 4K webkamery

Je známym faktom, že Microsoft už dlhší čas nevytvoril žiadnu webkameru. Práve toto sa však vraj má už čoskoro zmeniť, keďže gigant si na nás pripravuje nejeden nový kúsok.

Je známym faktom, že Microsoft už dlhší čas nevyrobil žiadnu webkameru. Práve toto sa však vraj má už čoskoro zmeniť, keďže gigant si na nás pripravuje nejeden nový kúsok.

Paul Thurrott, ktorý je známy pre svoje blízke spojenie s Microsoftom, tvrdí, že spoločnosť sa do biznisu s webkamerami plánuje vrátiť už nadchádzajúci rok, pričom vydať plánuje hneď 2 modely.

Podpora pre Xbox One

Obidva kúsky majú mať 4K rozlíšenie, pričom “minimálne” jedna bude disponovať podporou pre konzoly Xbox One. Je však dôležité poznamenať, že webkamera nebude slúžiť ako náhrada za Kinect. Ponúkne ti však všetko, čo môžeš od modernej webkamery očakávať – automatické prihlásenie, videohovory prostredníctvom Skype a mnoho, mnoho ďalšieho.

Windows Hello

Hovorí sa však aj to, že jedna z kamier bude dokonca disponovať aj podporou pre Windows Hello. Pokiaľ sú tieto klebety pravdivé, bude to prvýkrát čo Microsoft ponúkne túto službu v samostatnej webkamere.

TIP REDAKCIE
InoBat získa výrobnú linku od Wuxi Lead, dodával aj pre Teslu či Nissan

Kedy presne majú nové modely vyjsť, žiaľ, nevieme, avšak o podrobných informáciach ťa budeme určite informovať.

Total
24
Zdieľaní
Total
24
Zdieľať