Vážna chyba: LG G7 sa po aktualizácii nedá zapnúť!

Vyzerá to tak, že LG má na rukách poriadne seriózny problém týkajúci sa ich stále atraktívnej vlajkovej lodi, LG G7 ThinQ.

Vyzerá to tak, že LG má na rukách poriadne seriózny problém týkajúci sa ich stále atraktívnej vlajkovej lodi, LG G7 ThinQ. Zariadenie sa totiž neustále reštartuje, resp. ostáva v tzv. zapínacej slučke.

Na problém nás upozornil jeden z našich čitateľov, ktorému ďakujeme za presné popísanie problému. Nahlásenia sme však našli aj na RedditeXDA-Developers, kde sa začali sťažovať majitelia z celej Európy.

Problém má okrem modelového označenia zariadenia rovnaký ešte jeden menovateľ – automatickú aktualizáciu, ktorá sa nedala zastaviť. Stáť za ňou má T-Mobile, ktorý sa pravdepodobne snažil „vylepšiť“ zariadenie, až ho vylepšil nadobro.

LG je výrobca, ktorý má s rovnakým problémom bohatú históriu, na ktorú nakoniec doplatil aj žalobou a následnou prehrou na súde. Problémy pritom začali ešte pri LG G4, pokračovali s LG G5, V10, V20 a Nexus 5X.

TIP REDAKCIE
Windows vyzýva užívateľov, aby namiesto Chrome používali Edge

Juhokórejský gigant sa k problému stavia zodpovedne a vyšetrovanie spustil hneď ako sa o probléme dozvedel. Zákaznícky servis majiteľom sľubuje rýchlu výmenu typu „kus za kus,“ čo svedčí o tom, že by problém mohol mať hardvérové zázemie. To by nás vôbec neprekvapilo, rovnaká príčina bola odhalená aj pri predchádzajúcich zariadeniach.

Máte doma LG G7? Spozorovali ste podobné správanie? Dajte nám vedieť v diskusii nižšie!

Total
21
Zdieľaní
Total
21
Zdieľať