huawei nova 4

Prvý s dierou v displeji: Huawei Nova 4 spoznáme 17. decembra

Vyzerá to, že cestu od zárezov k dieram v obrazovke oficiálne otvorí Huawei, a to s modelom Nova 4. Sprievodný obrázok z minulého týždňa bol v priebehu času doplnený dátumom konania predstavenia.

Vyzerá to, že cestu od výrezov k dieram v obrazovke oficiálne otvorí Huawei, a to s modelom Nova 4. Sprievodný obrázok z minulého týždňa bol v priebehu času doplnený dátumom konania predstavenia.

Huawei Nova 4 spoznáme 17. decembra. Aspoň tak hovoria čínske sociálne siete, kde sa informácie o zariadení objavili aj predtým. Otvor v obrazovke, ktorý bude slúžiť pre umiestnenie prednej kamery sa javí ako lepšie riešenie v porovnaní s veľkým výrezom.

Skutočné výhody preverí až prax, no čím viac obrazovky v tele zariadenia dostaneme, tým lepšie. Zariadenia radu Huawei Nova patria k tým cenovo dostupnejším, ale obstojne vybaveným. Dobre sa ujali napríklad operátorov.

huawei nova 4
Takto by mal vyzerať Huawei Nova 4. (winfuture.de)

Zatiaľ nevieme, čo všetko Huawei Nova 4 ponúkne. Je však viac ako možné, že dostaneme vlajkový čipset Kirin 980. Predošlú generáciu Nova 3 totižto poháňa Kirin 970.

Približne v rovnakom období, resp. začiatkom roka uzrie svetlo sveta aj konkurencia – Samsung Galaxy A8s. Konkurenciou bude hlavne kvôli azda totožnému otvoru v obrazovke. Galaxy A8s ponúkne prémiovejší štandard s vyššou cenou, OLED obrazovkou a kvalitnejšie fotoaparáty.

TIP REDAKCIE
POTVRDENÉ: Šéf Twitteru odstúpil z funkcie, v správnej rade zotrvá do budúceho roku

Dá sa tak usudzovať podľa predchádzajúcej generácie, ktorá bola síce drahšia, ale veľmi podarená.

Total
24
Zdieľaní
Total
24
Zdieľať