Bluetooth čapica

Priprav sa na zimu: Bluetooth čiapka a smart rukavice ti nesmú chýbať

Zimné oblečenie už dnes nie je iba o tom, či nás zohreje. Ak nevieš, o čom je reč, mal by si hodiť očko na Bluetooth čiapku a smart rukavice.

Zimné oblečenie už dnes nie je iba o tom či nás zohreje. Ak nevieš, o čom je reč, mal by si potom hodiť očko na Bluetooth čiapku a smart rukavice z portfólia e-shopu mp3.sk, ktoré si mnohí z nás nebudú vedieť vynachváliť.

Obe vecičky totiž uľahčia život každému jednému náruživému používateľovi smartfónov. Rukavice mu umožnia stláčať displej, akoby ich nemal a cez čiapku môže pre zmenu telefonovať alebo počúvať hudbu, akoby mal na hlave slúchadlá. Jej útroby skrývajú mikrofón aj dotykové ovládacie prvky, ktorými sa dajú prepínať pesničky alebo zastaviť prehrávanie.

Bluetooth čiapka

Na výber je hneď niekoľko typov vrátane ušianky, pričom prítomnú elektroniku možno kedykoľvek vytiahnuť, aby sa Bluetooth čiapka dala bezpečne oprať. Nabíjanie batérie prebieha prostredníctvom microUSB portu. Pre praktické ovládanie hudby sú k dispozícii diskrétne hardvérové tlačidlá s veľmi príjemnou spätnou odozvou. S ich pomocou sa ale dajú aj zdvíhať a pokladať prichádzajúce hovory.

Bluetooth čiapky nájdeš v ponuke e-shopu mp3.sk.

Bluetooth čapica
Bluetooth čapica (FOTO Marek Urban)
Bluetooth čapica
Bluetooth čapica (FOTO Marek Urban)

Smart rukavice

Smart rukavice ti umožnia používať tvoj mobilný telefón s displejom aj v tuhej zime. Sú totiž vyrobené tak, aby nebránili dotykovej interakcii. Zobrazovací panel bude vďaka špeciálnym končekom prstov reagovať na všetky stlačenia ochranného skla, takže sa nestane, že napíšeš text s chýbajúcimi písmenkami alebo nebudeš môcť prijať telefonát.

Smart rukavice nájdeš v ponuke e-shopu mp3.sk.

Smart rukavice
Smart rukavice (FOTO Marek Urban)
Smart rukavice
Smart rukavice (FOTO Marek Urban)

Tento článok vznikol v spolupráci s obchodom MP3.sk.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať