Slúchadla od Xiaomi

Dizajnová lahôdka: Tieto parádne slúchadlá od Xiaomi nestoja ani 30 €!

E-shop TomTop prichádza so zľavou na slúchadlá od spoločnosti Xiaomi. Majú minimalistické prevedenie aj zvukový výstup vo vysokej kvalite.

E-shop TomTop prichádza s dočasne platiacou zľavou na štýlovo vyzerajúce slúchadlá od spoločnosti Xiaomi. Majú minimalistické prevedenie, skvelú ergonómiu a aj zvukový výstup vo vysokej kvalite.

Treba sa však poponáhľať. K dispozícii je totiž iba 230 kusov, z ktorých už navyše celkom dosť ubudlo. Tovar posielajú z čínskeho skladu a dovoz až na Slovensko ide na účet predajcu. Celý proces vraj potrvá od 7 do 20 pracovných dní.

Slúchadlá od Xiaomi pozostávajú z plastového materiálu s názvom ABS, ktorý je známy tým, že znesie i tvrdšie zaobchádzanie. Konštrukcia by preto mala byť odolnejšia voči mechanickému poškodeniu. Na bočných stranách je dokonca umiestnená dotyková plocha, takže ak k nej priložíme prst a dotkneme sa jej, nastane určitá akcia, ako napríklad zastavenie prehrávania hudby.

Čo sa týka technickej špecifikácie, tak predajca spomína frekvenčný rozsah od 20 do 40 KHz, impedanciu o veľkosti 32 ohmov alebo citlivosť 107 dB. Rovnako ale stojí za zmienku aj Hi-Res certifikácia, čo pre používateľa znamená reprodukciu zvuku vo vysokej kvalite. Konektivita prebieha prostredníctvom flexibilného a odolného káblu s na dotyk veľmi príjemným povrchom.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: UPC eviduje masívny výpadok služieb
Dotyková plocha na boku konštrukcie

Slúchadlá nájdeš v ponuke e-shopu TomTop, kde ťa momentálne vyjdu 28,73 €. Ako už bolo však spomínané, zľava netrvá celú večnosť. Preto by sa mal každý, kto má záujem, trošku poponáhľať.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať