Apple EarPods

Slúchadlá Apple EarPods so zníženou cenou, doprava je ZADARMO!

Ak vlastníš iPhone a obzeráš sa po nových slúchadlách priamo od jabĺčka, tak máš šťastie. Originálne Apple EarPods môžu byť teraz tvoje za skvelú sumu.

Ak vlastníš iPhone alebo iPad a obzeráš sa po nových slúchadlách priamo od jabĺčka, tak máš šťastie. Originálne Apple EarPods môžu byť teraz tvoje za sumu, ktorá momentálne nepresahuje 16 €. Stačí zamieriť na eBay, kde nájdeš túto chrumkavú ponuku.

Ako už bolo spomínané, nejde o žiadnu napodobneninu z Číny, ale o originálny kúsok s tradičnou kvalitatívnou úrovňou. Netreba sa preto ničoho obávať.

Apple EarPods pozostávajú z Lightning konektora, praktického hardvérového ovládania na prepínanie pesničiek alebo prijímanie hovorov a malých štupľov z lesklého plastu. Okrem toho ponúkajú svojim používateľom i citlivosť o veľkosti 100±3 dB, impedanciu 32 ohmov a frekvenčnú odozvu od 20 Hz do 20 KHz.

Ak máš o tieto parádne slúchadlá záujem, mal by si sa poponáhľať. K dispozícii je totiž iba obmedzené množstvo dočasne zľavnených kusov, pričom už stihli viac ako 70 percent z celkových zásob predať. Dovoz až na Slovensko ide na účet predajcu.

TIP REDAKCIE
EMA schválila vakcínu od Pfizeru pre maloletých vo veku od 5 do 11 rokov, podávať sa bude v 2 menších dávkach

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať