Horizontálne prevedený skladací smartfón

Samsung nám budúci týždeň prezradí, ako bude fungovať jeho skladací telefón!

Ako sme už informovali, spoločnosť Samsung pracuje spolu s Google na špeciálnej verzii operačného systému Android. Tá vznikne kvôli skladacím telefónom.

Ako sme informovali pred pár dňami, spoločnosť Samsung pracuje spolu s inžiniermi z Google na špeciálnej verzii operačného systému Android. Táto iniciatíva vznikla kvôli prichádzajúcim skladacím smartfónom a ich spôsobe používania.

Kombinácia flexibilnej konštrukcie s flexibilným displejom otvorí dvere úplne novým funkciám, ktoré hodlá juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky využiť vo svoj prospech. Niečo také má totiž nemalý potenciál zabezpečiť mu celkom slušnú konkurenčnú výhodu. Samozrejme, všetko záleží iba do toho, ako bude avizovaná špeciálna verzia fungovať.

To sa dozvieme už počas nadchádzajúceho týždňa, kedy má Samsung naplánovanú udalosť pre vývojárov softvéru, ktorá nesie názov Samsung Developer Conference, píše server Android Authority.

Nový Android bude výnimočný predovšetkým vďaka svojmu špeciálne prispôsobenému používateľskému prostrediu skladacím a rozkladacím mobilným zariadeniam vrátane smartfónov. Vďaka na mieru vytvorenému softvéru sa využije plný potenciál ich netradičného konštrukčného prevedenia, čo potom používateľom sprístupní funkcionalitu, akú dnešné mobilné telefóny zatiaľ neponúkajú.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Štát ľuďom začal posielať SMS. Dodržiavajte lockdown, vyzýva v správe
Total
19
Zdieľaní
Total
19
Zdieľať