avion

Takto vyzerá najväčšia Samsung Galéria na Slovensku

Spoločnosť Samsung dnes slávnostne otvorila svoju najnovšiu a zároveň najväčšiu značkovú predajňu na Slovensku v Avion Shopping Park Bratislava. Po bratislavskom Bory Mall, SC Europa v Banskej Bystrici a košickom Auparku ide o štvrtú značkovú predajňu.

Spoločnosť Samsung slávnostne otvorila svoju najnovšiu a zároveň najväčšiu značkovú predajňu na Slovensku v Avion Shopping Park Bratislava. Po bratislavskom Bory Mall, SC Europa v Banskej Bystrici a košickom Auparku ide o štvrtú značkovú predajňu.

Nová Samsung Galéria poskytne zákazníkom najkomplexnejšiu ponuku produktov z portfólia značky Samsung – najnovšie QLED televízory, vrátane 8K, domáce kiná, soundbary, chladničky a práčky, robotické a tyčové vysávače, ako aj smartfóny a nositeľné zariadenia.

„Naša najnovšia Galéria je výkladnou skriňou toho, čo v súčasnosti na slovenskom trhu ponúkame. Verím, že jej návštevníci sa nechajú inšpirovať tým, čo Samsung v súčasnosti ponúka,“ uviedol Seung Joo Shin, prezident Samsung Electronics Czech and Slovak.

galeria

Nová Samsung Galéria má rozlohu takmer 300 metrov štvorcových a nachádza sa v blízkosti klziska v Avion Shopping Park Bratislava. Bola navrhnutá s dôrazom na čistotu dizajnu, praktickosť a vzdušnosť. Zákazníkom je k dispozícii odborné poradenstvo a vyškolený personál. Súčasťou predajne je aj zákaznícke servisné stredisko.

TIP REDAKCIE
Samsung má akciu, vďaka ktorej môže byť Galaxy S9 tvoj za 49 €

Najväčšiu Samsung Galériu na Slovensku môžete navštíviť denne od 10:00 do 21:00 a počas víkendov od 9:00. Ako to v nej vyzerá, si môžete pozrieť na snímkach nižšie.

Samsung Galéria

 

 

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať