Hľadáš lacné „štuple“? Samsung AKG sa predávajú za 5,21 €!

Ak zháňate jednoduché štupľové slúchadlá, ktoré sa pripájajú cez klasický 3,5 mm audio jack, pre jedny také máme 50-percentnú zľavu.

Ak zháňate jednoduché štupľové slúchadlá, ktoré sa pripájajú cez klasický 3,5 mm audio jack, pre jedny také máme zľavu. Ich pôvodná cenovka nie je vysoká, no nižšia cena je vždy lepšia.

Slúchadlá stoja 6,09 € bez zľavy. Ide o štuple Samsung, ktoré boli súčasťou balenia (nielen) vlaňajších vlajkových lodí. Slúchadlá ladila spoločnosť AKG, čiže by kvalita reprodukcie mala byť minimálne uspokojivá.

Samsung AKG slúchadlá

Cena: 5,21 € | Kupón: HYVAEJ

Slúchadlá majú ergonomický tvar, ktorý sadne do každého ucha. Rozhodujúca je hlavne veľkosť štupľov. V balení sa našťastie nachádzajú rôzne veľkosti od najmenšej po najväčšiu. Zosilnený vodič by mal odolať aj nešetrnejšiemu zaobchádzaniu.

Výnimočné ani nadštandardné vlastnosti hľadať netreba, žiadne nie sú. Za danú cenu však dostanete univerzálne slúchadlá pre svoj smartfón či ďalšie zariadenia s 3,5 mm rozhraním. Konečnú cenu 5,21 € vygeneruje zľavový kód s textom HYVAEJ.

Slúchadlá nájdete na webe online shopu TomTop. Doručenie je bezplatné a potrvá v rozmedzí 10 – 20 dní.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať