Samsung Galaxy S10

Galaxy S10 sa odhaľuje: Toto je vraj špecifikácia jeho trojitého foťáku!

Internetom začal kolovať čerstvý únik, ktorý tentokrát súvisí s hlavným fotoaparátom na zadnej strane ešte nepredstaveného smartfónu Galaxy S10.

Internetom začal kolovať čerstvý únik, ktorý tentokrát súvisí s hlavným fotoaparátom na zadnej strane ešte nepredstaveného smartfónu Galaxy S10. Jedna z troch verzií ďalšej generácie vlajkovej lode spoločnosti Samsung vraj ponúkne trojitú zostavu.

Ako informuje server BGR, pôjde o model s názvom Samsung Galaxy S10 Plus. Na zadnej strane jeho prémiovej konštrukcie nájdeme podľa uniknutých informácií jeden 12, jeden 16 a jeden 13 Mpx senzor.

Hneď prvý je hlavný a ten zostáva viac-menej bez mien, pretože by mal ponúknuť rovnako veľké pixely, variabilnú clonu (f/1.5 – f/2.4) a aj ten istý uhol záberu. Druhý údajne dostane iba 1 µm pixely, clonu f/1.9 a uhol o veľkosti až 123 stupňov. Tretí zase clonu f/2.4 a podstatne menší uhol záberu, pretože sa v tomto prípade spomína číslo 45 stupňov. Jeho pixely však tiež dosiahnu veľkosť 1 µm.

Samozrejme, únik treba brať s rezervou. Ten, kto za ním stojí, nepatrí medzi príliš dôveryhodné mená. Lepšie povedané, ešte sme o ňom zatiaľ nepočuli.

TIP REDAKCIE
Android 12 dostane aj Galaxy S10, Samsung spúšťa beta testovanie

K predstaveniu Samsung Galaxy S10 by malo dôjsť už tradične počas nultého dňa podujatia MWC 2019, čiže koncom februára. Je však otázne, či novinka dostane taký názov, aký sa od nej i očakáva. Ešte dávnejšie totiž kolovali internetom špekulácie, že juhokórejský gigant pristúpi k radikálnej zmene súčasnej marketingovej stratégie. Tá by mala zahŕňať aj zmenu názvu modelového radu Galaxy S na niečo viac cool.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať