Vraj možná podoba nového iPad Pro

Toto bude pecka: Nový iPad Pro má extrémne tenké rámiky

Kalifornské jabĺčko má na koniec tohto mesiaca naplánované ďalšie mediálne podujatie, kde by mal uzrieť svetlo sveta aj nový iPad Pro s moderne prevedenou konštrukciou.

Ako už určite stihli mnohí z vás postrehnúť, kalifornské jabĺčko má na koniec tohto mesiaca naplánované ďalšie mediálne podujatie. Medzi novinkami od Apple môže figurovať cenovo dostupný MacBook pre študentov a aj vynovená generácia iOS tabletu iPad Pro s moderne prevedenou konštrukciou.

Vyplýva to z ešte čerstvého úniku, za ktorým tentokrát stojí server 9to5mac. Jeho objav vraj celkom detailnej ikony v piatej verzii bety iOS 12 potvrdzuje únik zo začiatku augusta, kedy sa hovorilo v podstate o tom istom.

Vďaka tomu možno predpokladať, že budeme mať čo dočinenia s nadštandardne tenučkými rámikmi okolo displeja, oblými rohmi a absenciou roky zaužívaného Home tlačidla vrátane snímača odtlačkov Touch ID. Výrobca ho podľa všetkého nahradil za Face ID, čiže skenovanie tváre.

Mediálne podujatie spoločnosti Apple prebehne už zajtra. Nie však v novej centrále Apple Park, akoby si možno niekto myslel, ale v New Yorku. Lepšie povedané, v Brooklyne. Čo sa za týmto rozhodnutím skrýva, nevieme, no všetko naznačuje tomu, že pôjde o výnimočnú udalosť.

TIP REDAKCIE
ASUS spúšťa veľkú aktualizáciu pre ROG Phone 2: Android 12 sa ale nekoná

Na pozvánke pre médiá bola okrem iného príležitosť vidieť i modifikované logá s nahryznutým jabĺčkom, vrátane záhadného textu “there’s more in the making”.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať