VIDEO: Kúp si Teslu, prekvap kuriéra a nikdy neprídeš o balíček!

Celý deň čakáte na balíček, potom musíte po niečo vybehnúť do mesta a práve vtedy vám volá kuriér, že je u vás.

Určite sa vám to už stalo. Celý deň čakáte na balíček, potom musíte po niečo vybehnúť do mesta a práve vtedy vám volá kuriér, že je u vás, poprípade si po príchode domov v schránke nájdete žltý lístok od poštárky.

Aidan O’Byrne sa rozhodol, že takúto situáciu už zažiť nechce, a tak to vyriešil po svojom.

Pomohol mu k tomu jeho interaktívny zvonček na dverách a pred domom odparkovaný elektromobil Tesla Model X. Zvonček je prepojený s internetom a dokáže na telefón posielať upozornenie vždy vtedy, keď pred dverami zbadá návštevu. Zvonček má nielen kameru, ale aj mikrofón a reproduktor, takže sa s doručovateľom dokázal porozprávať.

Po príchode doručovateľa teda Aidanovi prišlo na telefón upozornenie. Stačilo zamieriť do aplikácie a prihovoriť sa milému pracovníkovi Amazonu. Aidan mu oznámil, že bohužiaľ doma nikto nie je. To ho však neodradilo. Pred domom mal zaparkovanú Tesla Model X, ktorú vie ovládať aj na diaľku.

TIP REDAKCIE
Južná Kórea smeruje za hranice Zeme: Do vesmíru úspešne vyslala svoju prvú raketu!

Otvoril teda kufor a kuriéra poprosil aby doň vložil balíčky. Potom kufor zatvoril cez aplikáciu. Šikovné riešenie, ktoré však nie je úplne cenovo dostupné. Kuriér z domu odchádzal celkom prekvapený a mierne šokovaný. Veď si pozri video.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať